Dárky pro milovníky kávy

Jaký dárek je ten pravý pro milovníka kávy? Tato kategorie vám výběr usnadní. Najdete tu ty nejlepší kousky, které potěší každého kávomilce.

>>Více o výběru dárků pro kávomilce

Nejprodávanější Dárky pro milovníky kávy

Černé balíčky Lázeňské kávy s barevnými nálepkami

Kávové předplatné

Skladem ihned -346,7 Kč
1 822,3 Kč
2 169,0 Kč
  • Bestseller
doprava zdarma + dárek

CHCETE SI SLOŽIT VLASTNÍ DÁRKOVOU SADU? A NEVÍTE, ČÍM TAKOVOUTO SADU VYBAVIT?

JAKOU KNIHU VYBRAT?

  • ▶ Od zasázení kávovníku, přes sklizení až k přípravě. James Hoffmann patří mezi největší kávové odborníky, a tak s jeho Světovým atlasem kávy nešlápnete vedle.

  • ▶ Po knize Coffee Art Book od Dhan Tamanga sáhněte, pokud si chcete rozšířit obzory v kreslení mléčných obrázku do kávy.

  • ▶ Velká kniha o kávě je skvělým průvodcem všech oblastí kávy. Zavede vás na kávové plantáže, do pražíren či k zajímavým osobnostem z oboru, ale také vás obeznámí s mnoha metodami přípravy.

  • ▶ Pokud si chcete prohloubit znalosti přímo v přípravě bude Příručka profesionálního baristy od Scott Rao tou správnou volbou. Scott své 15leté baristické zkušenosti shrnul na 100 stranách.

  • ▶ The Coffee Shop Manifesto je knihou pro všechny začínající i zkušené kavárníky. Yumi Choi v Manifestu popisuje všechny strasti i slasti, které jí potkaly v známé berlínské Bonanza Coffee Roasters.

V dárkových sadách najdete i náš bylinný čaj, na co pomáhají jednotlivé bylinky v něm obsažené?

Každá směs bylinného čaje je speciálně připravená pro danou náladu a příležitost. Na zlepšení imunity se hodí například šalvějrakytník či chrpa. Pokud trpíte menstruačními bolestmi sáhněte po čaji s maliníkem nebo šípkem. Na zmírnění stresu jsou vhodné čaje s kotvičníkem, květem třezalkylevandulí nebo dobromyslem.

K čemu jsou vhodné aroma kity?

Ochutnáváte rádi novou kávu a cuppingy jsou pro vás srdcovou záležitostí? V tom případě jsou aroma kity přímo pro vás. S nimi máte možnost poznat 6 či 36 různých vůní, které vám pomohou v rozeznávání vůní i chutí kávy či vína. Kity obsahují jak velmi tradiční aromata jako karamel, tabák, tak i velmi netradiční jako rýže Basmati, okůrka či semena koriandru. Kompletní seznam najdete v popisku produktu.

CO SE K DÁRKŮM PRO KÁVOMILCE BUDE HODIT?

Pražená káva
Baristická váha
Kvalitní ruční mlýnek
AeroPress
Ruční keramické šálky Aoomi
Kávová literatura

CHCETE JEŠTĚ VÍCE ČTENÍ O VÝBĚRU DÁRKŮ?

Na našem kávovém blogu pro Vás máme: