Filtr zboží

Cena

885,0 Kč - 82 605,0 Kč

Lednice

Barové minilednice pro uchovávání mléka při správné teplotě umístíte na praktickém místě v blízkosti kávovaru. Podpultové lednice nebo chladničky na mléko stojící na baru jsou tak po ruce baristovi pro efektivní přípravu kávy. Chladící moduly využijete při přípravě kávy v automatických kávovarech Melitta zejména v hotelích při cateringu na snídaních a konferencích.

Černá lednice pro chlazení mléka.

Übermilk lednice

Do týdne u vás
33 146,0 Kč
  doprava zdarma + dárek
  Černá lednice pro automatické kávovary Nivona.

  Nivona Nico 100

  Do týdne u vás
  5 999,0 Kč
   doprava zdarma + dárek

   VÝBĚR LEDNICE NA MLÉKO

   Kávovar s mlýnkem na kávu je sice základem, ale další příslušenství kávovaru jako filtrační systém je nezbytnou součástí základního vybavení kavárny. Dalšími spotřebiči, které usnadní práci s kávovarem jsou barové lednice na mléko. Vybírejte z nabídky chladících modulů a lednic ke kávovarům nebo se nám rovnou ozvěte, jak vám můžeme pomoci s výběrem kávového vybavení.

   Barové mini chladničky na mléko

   Samostatné mini lednice pro uchovávání mléka k přípravě kávy umístěte v dosahu baristy poblíž kávovaru. Vyberte si praktickou podpultovou lednici Nuova Simonelli nebo mini lednici Saeco o objemu 7 litrů.

   Chladící moduly ke kávovaru Melitta

   Profesionální automatické kávovary do hotelů, restaurací a také jako firemní kávovary jsou velmi oblíbené právě kávovary značky Melitta. Praktické chladící moduly pro tyto kávovary zajišťují kompletní řešení pro pohodlnou přípravu kávy s mlékem.

   CO SE VÁM K LEDNICÍM NA MLÉKO BUDE JEŠTĚ HODIT?

   Pražená zrnková káva

   Profesionální automatický kávovar

   Profesionální pákový kávovar

   Konvičky na mléko

   Rostlinná mléka pro baristy

   HLEDÁTE DALŠÍ INFORMACE O KÁVOVÉM PŘÍSLUŠENSTVÍ?

   Tipy, triky a návody na přípravu kávy, recenze kávového příslušenství a další zajímavosti ze světa kávy najdete na našem kávovém blogu.