Rychlovarné konvice

Přesný a jemný proud vody pro precizní zalití kávy získáte s baristickou konvicí s husím krkem a díky elektrické základně se voda v konvici ohřeje během pár okamžiků na konkrétní vámi nastavenou teplotu.

>> Více o rychlovarných konvicích pro baristy

JAK FUNGUJE RYCHLOVARNÁ KONVICE?

Zkladem pro tento produkt jsou dvě části. Základna s napájacím kabelem a těleso uvnitř těla konvice. Konvici postavíte na zapojenou základnu a může dojít ke spuštění ohřevu vody. Můžete tak mít velmi rychle ohřátou vodu k přípravě kávy. Baristická konvice vám poskytuje kontrolu nad extrakcí kávy pro ty nejlepší výsledky a nejchutnější šálek kávy. Elektrická konvice s husím krkem patří do každé rodiny, kde si potrpí na správnou přípravu kávy. Díky alternativním metodám přípravy kávy si můžete vychutnávat jedinečné chutě kávy.

JAK VYBRAT RYCHLOVARNOU KONVICI PRO BARISTY?

S rychlovarnou konvicí pro baristy bude vaše příprava filtrované kávy, ale také čaje, mnohem efektivnější. Baristická konvice vám poskytuje kontrolu nad extrakcí kávy pro ty nejlepší výsledky a nejchutnější šálek kávy. Elektrická konvice s husím krkem patří do každé rodiny, kde si potrpí na správnou přípravu kávy. V kavárně je pak nezbytnou součástí základního vybavení. Jedině s baristickou konvicí získáte kontrolu nad extrakcí při zalévání kávy. Ač některé metody přípravy jako French Press nebo Clever Dripper zvládnete víceméně i bez konvice s husím krkem, i tady se hodí schopnost rychlého ohřátí vody na určenou teplotu. U druhů přípravy kávy spadajících pod pour-over metody a zejména u kónických překapávačů je konvice s husím krkem nezbytná.

Základ baristické výbavy konvice Brewista Smart Pour

Nízká cena a profesionální výkon konvice v klasickém kuchyňském nerezovém provedení s objemem 1,2 litru z ní dělá první volbu při výběru levné, ale spolehlivé baristické konvice. Kromě základních funkcí má i šikovné přednastavené teploty pro ještě snadnější přípravu kávy a čaje.

Minimalistická a rychlá konvice Fellow Stagg

Jednoduše a přitom hezky, takto byla konvice vymyšlená. Otočné tlačítko pro nastavení teploty a speciální úprava tenké hubice pro komfortní zalévání vašeho dripperu. Konvice kombinuje funkčnost s designem, což se tady naprosto povedlo.

Nejen baristická konvice, ale i designový kousek

Moderní vzhled konvic Brewista Artisan zaujme každého hned od prvního pohledu. Nerezové tělo ve stříbrné, matně bílé nebo v černém matu doplněné o dřevo. Takový kousek umění může podtrhnout styl vaší kavárny nebo kuchyně. Zároveň umí všechny funkce správné baristické konvice včetně Auto stop a Auto start systému pro samostatné zapnutí i vypnutí konvice.

CO SE VÁM K PŘÍPRAVĚ KÁVY BUDE JEŠTĚ HODIT?

Pražená zrnková káva

Dripper na kávu

Chemex

Filtrační konvice

Digitální váha na kávu

HLEDÁTE DALŠÍ INFORMACE NEJEN O KONVICÍCH NA KÁVU?

Tipy, triky a návody na přípravu kávy, recenze kávového příslušenství a další zajímavosti ze světa kávy najdete na našem kávovém blogu.