Příslušenství kávovarů

Příslušenství ke kávovarům je klíčem k dokonalému šálku kávy. Ať už hledáte odklepávače na kávu, ostřik na konvičky nebo portafilter pro váš pákový kávovar, najdete zde vše, co potřebujete pro dokonalou přípravu kávy.

Nejprodávanější Příslušenství kávovarů

Zobrazit další

PŘÍSLUŠENSTVÍ KE KÁVOVARU 

Rozšiřte si baristickou výbavu o praktické doplňky k vašemu kávovaru. Kvalitní kávovar je základ pro dobrou kávu. S vhodným příslušenstvím však maximalizujete pohodlnost, rychlost a efektivitu přípravy kávy. 

Odklepávače na kávu pro espresso kávovary

Důležitým příslušenstvím k espresso kávovaru je knock-box čili odklepávač na kávu. Jednoduchá a šikovná pomůcka pro vyklepávání kávy z portafiltru. Připravovat si espresso bez odklepávače na kávu je nepraktické a nešikovné.

Napěňovače mléka na latté v pohodlí domova

Manuální kávovary jako unikátní Flair espresso nebo tradiční Moka konvičku můžete doplnit o pomocníky na šlehání mléka a užít si skvělé domácí latté. Napěňovač mléka tak rozšíří možnosti v domácí přípravě kávy a vy tak můžete dopřát sobě nebo vaší návštěvě lahodné mléčné kávové nápoje.

Příslušenství k automatickým kávovarům

Především u hotelových kávových řešení oceníte příslušenství pro kávovary, které poskytnou pohodlnou přípravu kávy a obsluhu kávovaru. Takovým příslušenstvím může být praktická lednice na mléko nebo nahřívač šálků.

Překapávací kávovary doplňte o termonádobu či termokonvici, které udrží vaše batch brew ve skvělé kondici po delší dobu. Máme pro vás i náhradní skleněné konvice na kávu z překapávače.

Portafilter k pákovému kávovaru

Máme na skladě náhradní „singl“ i dvojité portafiltry pro váš pákový kávovar. Mít o páku navíc se vyplatí v nečekaných náročných situacích, kdy je třeba připravit množství káv za co nejkratší dobu. V tu chvíli nasadíte místo portafiltru na jedno espresso dvojitou páku a vše půjde mnohem rychleji.

CO SE VÁM KE KÁVOVARU BUDE JEŠTĚ HODIT?

Pražená zrnková káva

Mlýnek na kávu

Digitální váha na kávu

Konvičky na mléko

Tampery na kávu

HLEDÁTE DALŠÍ INFORMACE O KÁVOVÉM PŘÍSLUŠENSTVÍ?

Tipy, triky a návody na přípravu kávy, recenze kávového příslušenství a další zajímavosti ze světa kávy najdete na našem kávovém blogu.