Výčepní zařízení

Cena

4 000,0 Kč - 121 000,0 Kč

Šířka

0 - 34

Výška

0 - 60

Hloubka

0 - 62

Hmotnost

1 - 24

Výčepní zařízení na Nitro a Cold Brew kávovary

Příprava kávy za studena, známá jako Cold Brew Coffee, je moderním způsobem, jak si vychutnat kávu ve formě chladného drinku. Je populární s ohledem na jemnost a plnost kávových chutí bez extrému hořkosti či kyselosti. Nitro Coffee je studená káva sycená dusíkem. Praktickou přípravu zajistí výčepní zařízení na Nitro Cold Brew.
V našem Cold Brew letním kávovém magazínu se o tomto jedinečném drinku dozvíte vše, co vás kdy zajímalo.
Výdejník Tone Swiss pro Nitro Cold Brew.

Tone Swiss Nitro

Do 5 týdnů u vás
113 098,0 Kč
  doprava zdarma + dárek

  COLD BREW COFFEE PŘÍPRAVA

  K dokonalému Cold Brew potřebujete hrubě namlít kvalitní výběrovou kávu, správnou dávku (80-100g kávy na 1 litr) chutné filtrované vody a dostatek času. Právě čas si můžete ušetřit přípravou této osvěžující kávy v Cold Brew Makeru. Například kávovar na Cold Brew - HardTank, urychluje extrakci kávy studenou vodou na pouhých 45 minut. Přitom obvyklá délka macerace kávy za studena bývá i 16 a více hodin.

  COLD BREW VS. NITRO COFFEE

  Moderní pití kávy Cold Brew ve formě Nitro Cold Brew znamená ještě lahodnější chutě. Výroba Nitro Coffee vychází z přípravy Cold Brew jako základu nápoje. To je následně nasyceno dusíkem, aby vznikla osvěžující studená káva s jemně krémovou strukturou. Právě krémovost přidává další chuťový, ale i vzuální zážitek z pití Nitro Cold Brew.

  CO SI POŘÍDIT PRO VÝROBU NITRO COLD BREW?

  Pro každý provoz se hodí jiný typ zařízení pro přípravu Nitro Cold Brew. Pokud máte malou kavárnu nebo městské okýnko s kávou a chcete si Nitro Cold Brew teprve vyzkoušet, doporučujeme pro začátek tlakovou láhev iSi Nitro Whip, která funguje na jednorázové Nitro bombičky. Ta se skvěle hodí i pro kávové nadšence, kteří si chtějí vychutnat Nitro Cold Brew v pohodlí domova.

  Pro stánkový prodej a menší kavárny, které chtějí ozvláštnit svou letní nabídku, se bude skvěle hodit Kávovar uKeg™ Nitro Cold Brew, který má objem 1,5 litru a kapacitu 12 šálků. Dokáže vytvořit perfektní krémovou pěnu a udrží nápoj studený po celý den.

  Pokud máte střední nebo velkou kavárnu, myslíte to s Nitro Cold Brew opravdu vážně a chcete jej zařadit do své letní nabídky ve velkém, nejlepší pro vás bude výčepní stanice od značek Tone nebo Naiko. Ty vytváří dusík přímo z okolního vzduchu a mají tak v podstatě neomezenou kapacitu. Kromě Cold Brew se navíc dají využít i na další nápoje a koktejly, kterým budete chtít dodat letní nádech s jemnou pěnou.

  CHCETE JEŠTĚ VÍCE ČTENÍ O NITRO A COLD BREW?

  Na našem kávovém blogu pro Vás máme: