Filtr kávy

Úroveň pražení

Chuťové vlastnosti

Varieta

Cuppingové skóre

84 bodů - 92 bodů

Cena

270,0 Kč - 2 180,0 Kč

Balení

Zrnková káva na filtr

Káva pro delší extrakce a větší šálky. Kdo si jednou filtrovanou kávu zamiluje, nedá na ni dopustit. Pro již zamilované nebo teprve budoucí filtraře tu máme zajímavé výběrovky z celého světa. Nevíte-li, kterou dřív, sáhněte po degustačním balení. Pokud chcete pravidelně obdržet chutnou kávu, je tu kávové předplatné.
Černé balíčky Lázeňské kávy s barevnými nálepkami

Kávové předplatné

Skladem ihned -346,7 Kč
1 822,3 Kč
2 169,0 Kč
  • Bestseller
doprava zdarma + dárek

JAK VYBRAT KÁVU NA FILTR

Výběrem kávy z naší nabídky je kvalita kávy a její čerstvost zajištěna. Pražíme výběrovou kávu z Afriky, Ameriky no prostě z celého světa. Pít výběrovku znamená pít kvalitní kávu s fair trade přístupem k farmářům a známým původem kávy. Zelená zrna pražíme s ohledem na unikátní chutě kávy, které jsou pro ni přirozené jako acidita a sladkost. Aby měla káva šanci vyniknout v celém svém potenciálu je pro přípravu filtru pražena světleji.

  1. Při výběru ideální kávy pro vás můžete začít se svými preferencemi ohledně chuťového profilu kávy. Vybírejte podle toho, které chutě v kávě máte rádi a které vás zaujaly.

  2. Určete si, jakou míru acidity máte u kávy rádi. Zda chcete kávu méně kyselou nebo více kyselou.

  3. Vybírejte podle místa původu. Každá země, každý region má své unikátní klimatické podmínky pro pěstování kávy, které utváří její chuť. Zvolte tu zemi, odkud vám káva nejvíce chutnala nebo ochutnejte něco nového, až postupně s kávou prozkoumáte celý svět (tedy ten v oblasti tropického pásu, kde se káva pěstuje).

  4. Zaměřte svou pozornost ještě blíže k místu původu kávy a vybírejte podle toho, zda se jedná o zrnka od komunity farmářů, z jednotlivé farmy nebo se jedná třeba o mikrolot. Také z jaké odrůdy kávy zrna pocházejí může pomoci určit směr výběru té pro vás nejlepší kávy na filtr.

  5. Ochutnejte kávu zpracovanou různými metodami a poznejte plnou sladkost naturální kávy, jemnost a čistotu chuti díky mokrému zpracování nebo to nejlepší z obou způsobů v kávách zpracovaných metodou honey.

  6. Nechte si poradit odborným hodnocením a vybírejte kávy s vysokým cuppingovým skóre, které značí až výjimečně kvalitní kávu.

  7. Do našeho vyhledávacího filtru zadejte váš oblíbený způsob přípravy kávy a získáte doporučení na konkrétní kávy z nabídky.

OPRAVDU SPECIÁLNÍ VÝBĚROVÁ KÁVA NA FILTR?

Ty největší specialitky vydáváme pod labelem The Bakery Coffee. Zde najdete kávy, které mají ještě něco navíc. Ať už se jedná o inovativní metodu zpracování, unikátní způsob pěstování nebo výjimečnou sklizeň. Jako The Bakery Coffee pečeme kávy s jedinečným příběhem. Jsou to také soutěžní kávy pražené v naší pražírně v Luhačovicích.

NELAMTE SI HLAVU S VÝBĚREM KÁVY. VYBERTE SI KÁVOVÉ PŘEDPLATNÉ!

Jednodušší cesta k vždy čerstvé kávě doma neexistuje. Delegujte výběr a objednání kávy na nás. My vám každý měsíc pošleme balíček kávy podle vašich preferencí. Neuniknou vám novinky ani limitky. To nejlepší pro vás od nás a bez starostí. Neztrácejte čas ani peníze, protože s kávovým předplatným máte doručení zdarma!

>> Chci se stát kávovým předplatitelem! <<

CO KROMĚ ZRNEK BUDETE K PŘÍPRAVĚ FILTRU POTŘEBOVAT?

Automatický překapávač

Dripper

French Press

Aeropress

Chemex

Brew It Stick

Ruční mlýnek na kávu

Baristickou konvici s husím krkem

Digitální váhu se stopkami

HLEDÁTE DALŠÍ INFORMACE O KÁVĚ?

Tipy, triky a návody na přípravu kávy, recenze kávového příslušenství a další zajímavosti ze světa kávy najdete na našem kávovém blogu.