Filtr zboží

Cena

210,0 Kč - 217 815,0 Kč

Napěňovače mléka

Vybavení pro milovníky kávy s mléčnou pěnou. Ruční pěniče mléka a elektrické šlehače vytvoří mléčnou pěnu do kávy pro vaše domácí latté či cappuccino. Připravte si kávu bez kávovaru. Doplňte vaši oblíbenou moka konvičku či jinou metodu domácí přípravy kávy o napěňovač mléka. Můžete si tak dopřát lahodnou kávu s našlehaným mlékem v pohodlí domova.

Nejprodávanější Napěňovače mléka

Zobrazit další

KTERÝ NAPĚŇOVAČ MLÉKA VYBRAT? 

Napěňovače mléka jsou skvělými pomocníky v přípravě káv s mléčnou pěnou. Hodí se nejen pro přípravu oblíbeného cappuccina či lattéčka, ale také pro jakékoliv mléčné nápoje jako třeba kakao pro vaše děti.

Ruční napěňovač mléka

Jednoduchá příprava bohaté mléčné pěny? Pro takovýto požadavek zvolte ruční pěniče mléka. Fungují na principu stlačování a vysouvání pístu uvnitř napěňovače. Ruční napěňovač mléka vybírejte podle objemu a materiálu. Skleněný pěnič mléka od Barista & CO se hodí pro ohřev teplého mléka v mikrovlnce, naopak v kovovém pěniči od Bialetti můžete mléko nahřát na plynovém, elektrickém či sklokeramickém sporáku.

Elektrický napěňovač mléka

Napěňovače mléka na elektřinu skloubí šlehání i ohřívání mléka v jedno. Příprava teplého šlehaného mléka je tak zcela automatická. Teplou ale také studenou mléčnou pěnu či jen ohřáté mléko do kávy? K těmto úkolům využijete samostatného pomocníka od Bialetti. V elektrickém pěniči připravíte jednoduše i chutné nápoje jako horkou čokoládu či kakao.

Šlehač mléka na cappuccino

S ručním šlehačem mléka na baterie získáte praktickou pomůcku pro přípravy cappuccina bez drahého kávovaru. Stačí si vytvořit espresso pomocí Flair kávovaru (případně kávu z Moka konvičky, Aeropressu,...) a mléčnou pěnu připravíte i bez parní trysky se šlehačem mléka od Bodum.

Pokud ani v domácí přípravě cappuccina nehodláte slevit ze sametové chuti kávy s mléčnou mikropěnou, vyberte si šlehač Subminimal Nanofoamer. Díky němu získáte během několika vteřin jemné krémové mléko pro přípravu perfektního cappuccina, flat white či latté s obrázkem čili latte art na hladině.

CO SE VÁM K NAPĚŇOVAČI MLÉKA BUDE JEŠTĚ HODIT?

Pražená zrnková káva

Konvičky na mléko

Moka konvička

Flair espresso

Brew It Stick

HLEDÁTE DALŠÍ INFORMACE O KÁVOVÉM PŘÍSLUŠENSTVÍ?

Tipy, triky a návody na přípravu kávy, recenze kávového příslušenství a další zajímavosti ze světa kávy najdete na našem kávovém blogu.

CHCETE VĚDĚT VÍCE O PŘÍPRAVĚ KÁVY S MLÉKEM?

Jak na latte art

Recepty na kávové nápoje

Články pro baristy