Parametry filtrace

Kartušová filtrace

Filtrační kartuše jsou nezbytností pro každý kávovar s přímým připojením na vodu. Zapojením filtračních kartuší k vašemu kávovaru prodloužíte jejich životnost a eliminujete vznik vodního kamene. Navíc tak zlepšíte i chuť vody, kávy i dalších nápojů.

PODLE ČEHO VYBRAT KARTUŠI?

Prvotním faktorem výběru by měla být velikost. Na výběr máte ze 7 velikostí. Nejmenší má kapacitu 600 litrů, ta největší přefiltruje až 12 000 litrů vody.

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI KARTUŠEMI BESTMAX A BESTMAX PREMIUM?

Řada Premium z vody odstraní nežádoucí látky, ale také jí obohatí o hořčík. Ten podpoří extrakci kávy a zlepší její chuť.

Jak filtrační kartuše funguje?

Voda prochází přes několik speciálních filtrů. Poté proudí rovnou do kohoutku či kávovaru. Filtrace vody probíhá díky aktivnímu uhlíkovému filtru, úpravě iontů vody a částicovému filtru.

Na co před a při zapojením filtrační kartuše myslet?

Před samotný filtr se hodí zapojit ještě filtr pevných částic. Od věci nebude ani otestování tvrdosti vody. Další nezbytností je monitor, který kontrolu průtok vody. Zajistí, že kartuši nevyměníte pozdě nebo naopak moc brzo. To není takový problém pro vás jako pro vaši peněženku.

Co je filtrace vody reverzní osmózou?

Filtrace pomocí reverzní osmózy je nejúčinnější filtraci vody, která odstraní z vody až 99,96 % všech nežádoucích látek. Součástí reverzní osmózy je zpětné obohacení o minerály, které zajistí tu nejčistší vodu s ideálním poměrem a množstvím minerálů včetně navýšení pH vody. Benefitem filtrace revizní osmózou od BWT je také velká výkonost. Přefiltruje až 140 litrů za hodinu.

CO SE K FILTRAČNÍ KARTUŠI BUDE HODIT?

Příslušenství k filtraci
Odvápňovače kávovaru
Domácí pákové kávovary
Profesionální pákové kávovary
Pražená káva
Čističe kávovarů

CHCETE JEŠTĚ VÍCE ČTENÍ O FILTRACI VODY?

Na našem kávovém blogu pro Vás máme: