Filtr zboží
Reset filtru

Cena

1 490,0 Kč - 1 850,0 Kč

Značka

Materiál

Papírové filtry pro Fetco

Papírové filtry pro překapávač Fetco. Strojově připravovaná překapávaná káva si najde své místo v gastro provozech - například v kavárnách, při hotelových snídaních nebo klidně i v kancelářích. Do překapávačů je zapotřebí papírových filtrů. Při výběru dávejte pozor, jakou velikost přesně potřebujete.

Papírové filtry pro přípravu překapávané kávy. Pro skvělý šálek kávy z vašeho překapávače využijte kávové filtry Fetco. Filtry na kávu jsou navrženy pro perfektní extrakci při přípravě kávy a poskytují tak lahodnou a plnou chuť vašeho batch brew.

 

Papírové filtry pro Fetco jsou nezbytným doplňkem pro přípravu překapávané kávy. Tyto filtry jsou speciálně navrženy pro použití s překapávači Fetco a zajistí vám skvělý šálek kávy s plnou a lahodnou chutí. Papírové filtry jsou ideální pro gastro provozy, jako jsou kavárny, hotelové snídaně nebo kanceláře. Při výběru filtry dbejte na správnou velikost, která odpovídá vašemu překapávači. S kávovými filtry Fetco si můžete být jisti, že vaše překapávaná káva bude vždy dokonale extrahovaná a připravená s láskou.