Filtr zboží

Cena

690,0 Kč - 1 950,0 Kč

Konvice ke kávovarům

Připravte si ještě více kávy z překapávacího kávovaru. Náhradní konvice se hodí nejen při rozbití, ale i do zásoby.

JAK VYBRAT PŘEKAPÁVACÍ KÁVOVAR DO DOMÁCNOSTI?

Pokud si chcete pořídit překapávací kávovar do domácnosti. Máte na výběr buď kávovary Moccamaster od Technivorm či Wilfa. Dva modely těchto kávovarů jsme porovnali v souboji na našem blogu, podívejte se na výsledek.

JAK VYBRAT PROFI PŘEKAPÁVACÍ KÁVOVAR?

Překapávací kávovary jsou vhodné nejen do kaváren, ale také do hotelu a firem, připravíte s nimi spoustu litrů kávy za krátký čas. Nejdůležitějším faktorem při výběru by pro vás měl být především objem, který budete vybírat podle velikosti vašeho podniku. Počítat byste to měli podle toho, kolik šálků průměrně za hodinu prodáte. Menší překapávače jsou vhodné pro 5 šálků za hodinu, větší profesionální pro 10 a více. Narazit ale můžete také na překapávací kávovary s dohřevem.

Jakou náhradní konvici vybrat?

Výběr je jednoduchý, náhradní konvici vybírejte podle značky a modelu vašeho kávovaru. Ty mají totiž předem stanovenou kapacitu, kolik kávy v nich můžete najednou připravit.

Proč mít batch brew ve vaší kavárně?

Filtrovanou kávu připravenou v kávovaru, můžete připravit už ráno na začátku směny. V momentě objednávky jí tak stačí pouze naservírovat. Kávu si můžete připravit do zásoby (to ale moc nepřehánějte, čerstvá je lepší). Batch brew vám jednoduše oproti alternativním metodám ušetří čas.

CO SE K … BUDE HODIT?

Pražená káva
Baristická váha
Elektrický mlýnek na filtrovanou kávu
Domácí překapávače
Profesionální překapávače
Kávová literatura