Filtr dílů

Cena

0,0 Kč - 1 110,0 Kč

Kompatibilní kávovar

Těsnění do kávovaru

Něco vám uniká? Pokud se jedná o kávovou technologii, tak víme, jak to napravit. Používáním a časem dochází k opotřebování různých součástek jako například těsnění parní trysky či hlavy kávovaru. Tato gumová drobnost však dokáže způsobit velké starosti. Pro tyto případy máme u nás ve skladu náhradní těsnění pro váš kávovar či mlýnek. Aby vše zase správně fungovalo.

čtěte více o těsnění pro kávovary

KDY VYMĚNIT TĚSNĚNÍ KÁVOVARU?

Že je správný čas na výměnu těsnění poznáte podle toho, že gumička je na první pohled zpuchřelá. V takovém případě neplní svou funkci a může způsobit mírný únik vody okolo portafilteru. Těsnění se doporučuje měnit přibližně jednou za tři měsíce. Rozhodně s výměnou nečekejte až na poslední chvíli a vyměňte ho ihned, jakmile budete mít podezření, že je něco v nepořádku.

KDE SE TĚSNĚNÍ NA KÁVOVARU NACHÁZÍ?

Mezi nejopotřebovanější části kávovaru patří těsnění, respektive počkozené gumové kolečko v hlavě kávovaru a menší na parní trysce. Neustálým třením při zandávání páky do kávovaru (ale prostě i stárnutím) přestává těsnění plnit svou funkci. Stejně tak těsnící kroužek na závitu u konce parní trysky čas od času doslouží.

CO SE K NÁHRADNÍM DÍLŮM JAKO TĚSNĚNÍ BUDE HODIT?

Pražená káva
Nové košíky do páky
Podložka pod tamper
Přípravky na čištění kávovaru
Náhradní portafilter
Kávová literatura