Filtrace vody

Filtrace vody je nezbytná pro dosažení dokonalé chuti kávy. Ochrání váš kávovar před vodním kamenem a zlepší extrakci chutí z kávových zrn. Nabízíme širokou škálu produktů pro filtrace, včetně filtrace vody do kávovarů a možného příslušenství.

Nejprodávanější Filtrace vody

Zobrazit další

PROČ POTŘEBUJI FILTRAČNÍ KARTUŠI?

Běžná voda z vodovou obsahuje mnoho minerálů, které však mohou způsobovat problémy. Vodní kámen se může usazovat uvnitř kávovarů, čímž zkracuje jeho životnost. Obsažené minerály také zabraňují správné extrakci kávy. Řešením je právě filtrační kartuše, která zamezí vzniku vodního kamene. Díky čistější vodě bude navíc i vaše káva chutnat lépe.

PROČ BYSTE SE MĚLI KOUPIT FILTRAČNÍ KONVICI?

Filtrační kartuši využijete pouze pokud máte kávovar s přímým připojením na vodu. V případě kávovaru se zásobníkem využijte vodu z filtrační konvice. Voda z filtrační konvice je také skvělou volbou při přípravě filtrované kávy, čaje, ale i jiných nápojů. Náhradní filtry navíc vodě dodávají hořčík, který je prospěšný pro extrakci kávy.

Jaký vliv má hořčík obsažený ve filtrech pro filtrační konvice?

Filtrace zabraňují, aby se do vašeho nápoje dostal vodní kámen. Zatímco hořčík pomáhá extrakci výraznějších a ovocnějších chutí, vápník zvýrazňuje krémové tóny.

Co potřebuji k filtrační kartuši?

Před zapojení, ale i později pravidelně byste měli testovat tvrdost vody. Mezi příslušenstvím pro filtr, najdete také monitor průtoku vody, či hlavici, která pomůže s propláchnutím a odvzdušněním kartuše.

CO SE K FILTRACI VODY BUDE HODIT?

Pražená káva
Pákové kávovary
Čaje
Překapávací kávovar
Odvápoňovače kávovaru
Baristické konvice

CHCETE JEŠTĚ VÍCE ČTENÍ O FILTRACI VODY?

Na našem kávovém blogu pro Vás máme: